Poraďte sa o svojich problémoch

Rádoby mágovia a podvodníci

3. lekcia – rádoby mágovia a podvodníci

 

Aj keď pripúšťame a berieme do úvahy, že mágia ako taká reálne existuje a je použiteľná na rôzne účely, je jasné že nefunguje rovnako každému, dokonca ani za použitia rovnakej techniky. Inými slovami povedané ak dvaja robia to isté, nemusí to byť to isté. V nemalej miere závisí od osobnosti a vyspelosti mága. Keďže v dnešnej dobe sa takmer všetko točí okolo materiálnych a zištných pohnútok,  aj v tejto oblasti je podvodníkov ako maku. Poznám konkrétne prípady, kedy veštica povie klientovi, že má „porobené“ a nevyhnutne a urýchlene potrebuje ochranu. Táto však nebude lacná, ale ak mu je milý život či šťastie, nesmie predsa hľadieť na tých pár drobných, ktoré na tento účel musí obetovať. Háčik je však v tom, že klient sa nemá šancu presvedčiť o pravdivosti tvrdenia jasnovidky a často podľahne a uverí takémuto tvrdeniu. Bežne sa stáva že takéto konštatovania sa nezakladajú na pravde a cieľom je vyslovene a len finančný zisk pre takéhoto rádoby mága. Dotazujúci sa klient veľa krát hoci nepodľahne panike okamžite, nechá si túto informáciu prejsť hlavou. No pri najbližších neúspechoch alebo aj náhodných nepríjemných situáciách ich často pripisuje práve  potvrdeniu toho, čo mu veštica/veštec povedal/a. Následne sa na ňu obráti znovu s prosbou o pomoc a zrazu je ochotný zaplatiť nemalé peniaze len aby ho rafinovaný rádoby mág zbavil/a kliatby či porobenia. Ľudia sú za takéto naozaj veľmi často nekalé služby ochotní platiť stovky či dokonca tisíce eur. Nehovoriac o tom, že mnohí poskytovatelia takýchto služieb si už priamo do svojich prezentácií, či reklamných textov zadávajú informácie o tom, že ponúkajú bielu mágiu, porobenia, odrobenia a podobne. Už toto považujem za trošku pritiahnuté za vlasy a prvý náznak toho, že tu nie je čosi úplne v poriadku.

Aby som to teda zhrnul a uzavrel, mágia, urieknutie či porobenie naozaj existujú a prekvapivo fungujú, rovnako aj napríklad mágia lásky. Nie v každom prípade sa však predpoveď alebo konštatovanie veštca/veštice zakladá na pravde ak vám povie, že sa toto týka aj vás, alebo vám priamo takéto služby ponúkne. Ak sa vám aj dejú zlé veci, môže to mať iné dôvody (popíšem neskôr). Ak sa náhodou dostanete do situácie, kedy potrebujete naozaj nevyhnutne takúto pomoc, veľmi dobre si zvážte, komu zveríte svoje peniaze!

Skutočný mág, sa k takémuto kroku prikloní v krajných prípadoch a je dosť málo pravdepodobné, že by vám sám ponúkol niekomu porobiť, alebo niekoho pomocou magických praktík ovplyvňovať.

 

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Tvorba webových stránok zdarmaWebnode