Poraďte sa o svojich problémoch

Informácie o nás

Sme tím ľudí zaoberajúcich sa ezoterikou, výkladom kariet, liečiteľstvom a prácou s energiou. Napriek tomu, že tento projekt a táto stránka je mladá a v plienkach, naše skúsenosti sú už dlhoročné. Máme klientov, ktorí sa na nás obracajú s rôznymi otázkami a hoci niekedy sa môžu zdať až banálne, iba človek v núdzi vie aké sú práve pre neho dôležité. Nesnažíme sa ťažiť z ľudského utrpenia tak, ako to  dnes žiaľ mnohí  robia. Za svoju prácu a za svoj čas však predsa len musíme požadovať určitú odmenu. Prostými slovami "Pán Boh zaplať" žiaľ v dnešnej dobe neuhradíme naše nájomné, stravu, či faktúru za telefón alebo iné nevyhnutné náklady. Pri tom všetkom plne rešpektujeme a uctievame nepísané, večné, Božie, alebo ak chcete vesmírne zákony.

O dôvere, kvalite našej práce či našich schopnostiach svedčia naši spokojní klienti, stáli, ale aj takí ktorí sa k nám len sporadicky vracajú.

Nie je našou snahou niekomu niečo dokazovať, alebo niekoho o niečom presviedčať. Ak nám teda nedôverujete, nemusíte nás kontaktovať! V takom prípade vám ďakujeme za to, že ste našu stránku navštívili, želáme vám vaľa šťastia a Božieho požehnania!

Ak však patríte medzi tých, ktorí sa chcú s nami poradiť, použite ktorýkoľvek kontakt uvedený na tejto stránke.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode